Potřebujete pomoc s vyřízením dotace - grantu? Nevíte na koho se obrátit? U nás naleznete přehled aktuálních dotačních titulů, dokumenty a pro orientaci i hodnocení renomovaných dotačních agentur. Doporučíme  jakou dotační agenturu k přípravě žádosti a i následnému administrování projektu si vybrat.

Na webu najdete nejen dotace - granty a potřebné informace z této oblasti, ale i srovnání jednotlivých dotačních agentur, jejich hodnocení, doporučení a případné připomínky. Moc dobře víme, že velmi často poskytované informace od poradenských firem bývají zkreslené, upravené a někdy záměrně zatajované.

Najdi Dotace Granty.cz 

                                                                                                           ... pro Vaše investice.

O NÁS 

STRÁNKY JSOU V PŘÍPRAVĚ.
PLÁNOVANÉ SPUŠTĚNÍ V PRŮBĚHU 02-03/2022

Tento web Vám nabídne přehledné informace o dotačních programech, pomůže s oslovením vhodné zpracovatelské společnosti. Na těchto stránkách naleznete hodnocení jednotlivých dotačních společností, posouzení a nalezení vhodného dotačního partnera. 

Potřebujete pomoc s vyřízením dotace - grantu? Nevíte na koho se obrátit?
U nás naleznete přehled aktuálních dotačních titulů a pro orientaci i hodnocení renomovaných dotačních agentur. Doporučíme Vám, na kterou agenturu se obrátit a které poradenské firmě se raději vyhnout obloukem. 
Vše jednoduše a přehledně.